Chiny Karnisze rurowe producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Susie

Numer telefonu : +86 13709669010

WhatsApp : +8613709669010

Free call

Prosta seria karniszy KYOK

June 9, 2023

najnowsze wiadomości o firmie Prosta seria karniszy KYOK

Jeśli szukasz prostego i eleganckiego karnisza, który uzupełni Twoje minimalistyczne wnętrze, nasza kolekcja minimalistycznych karniszy jest właśnie tym, czego potrzebujesz.Nasze minimalistyczne karnisze zostały zaprojektowane tak, aby były eleganckie i dyskretne, z czystymi liniami i minimalistyczną estetyką, która poprawi ogólny wygląd Twojej przestrzeni, nie przytłaczając jej.

W zależności od materiału i wyglądu karniszy z prostych serii, możemy podzielić je na 4 serie, którymi są seria Resin, seria Crystal, seria Hollowing i seria Plane.

 

Resin Series Curtain Rod  Karnisze z serii żywicy

 

  Karnisz z serii Resin to rodzaj karnisza wykonanego z żywicy.Mogą wyglądać jak drewno, metal lub inne materiały i mogą być wykończone różnymi teksturami i wzorami, w tym gładkimi, matowymi, błyszczącymi lub metalicznymi.Jedną z zalet stosowania karnisza z serii żywicy jest to, że jest odporny na wilgoć i wilgoć, dzięki czemu idealnie nadaje się do stosowania w łazienkach i innych miejscach, w których występuje wilgoć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Crystal Series Karnisze z serii Crystal

 

Kryształowe karnisze są pięknym i eleganckim dodatkiem do każdego wystroju domu i mogą dobrze współgrać z prześwitującymi zasłonami, jedwabnymi zasłonami, aksamitnymi zasłonami i nie tylko, przepuszczają światło i tworzą miękką, romantyczną atmosferę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Hollowing series  Karnisze z serii Hollowing

 

Wydrążony karnisz to bardzo nowoczesny karnisz w minimalistycznym stylu, który uzupełnia zasłony w jednolitych kolorach w czystych i stylowych neutralnych barwach, takich jak biel, beż lub szarość.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Plane Series Curtain Rod Karnisz z serii Samolot

 

Karnisz z serii Plane to rodzaj karnisza o prostej i subtelnej konstrukcji, z prostą i gładką powierzchnią.Jedną z zalet zastosowania karnisza z serii samolot jest to, że może on uzupełniać szereg stylów wystroju wnętrz, od nowoczesnych i minimalistycznych po tradycyjne i klasyczne.Prosta i czysta konstrukcja pręta może stworzyć spójny i jednolity wygląd w Twoim domu, nie umniejszając innych elementów dekoracyjnych w pokoju.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oczywiście mamy nie tylko powyższe opcje.Niezależnie od tego, czy szukasz prostego, nowoczesnego i funkcjonalnego projektu, czy luksusowego arcydzieła, mamy dla Ciebie idealny karnisz.Po co więc czekać?Przejrzyj nasz katalog produktów już dziś i wyślij do nas zapytanie, zacznij przekształcać swój dom w piękną przestrzeń, o której zawsze marzyłeś!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość