Chiny Karnisze rurowe producent

40 mm 70 mm złote galwanizowane pierścienie do zasłon

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: KIEI
Numer modelu: CR-006
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 100 szt
Cena: $5 - $10/piece
Szczegóły pakowania: 1 szt / ctn, 31X31X24 cm
Czas dostawy: 7-15 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram

Szczegóły informacji

Materiał: Plastikowy Karnisze, tory i akcesoria Typ: Akcesoria do zasłon
Rodzaj: Karnisze, gąsienice i akcesoria Rodzaj plastiku: ABS
Stosowanie: Dekoracja kurtyny Funkcja: Przyjazne dla środowiska
Średnica: 40mm waga: 16g
High Light:

Pierścienie do karniszy gładkich

,

Pierścienie do karniszy z galwanizacją

,

Pierścienie na karnisze ze złota

opis produktu

40 mm 70 mm złote galwanizowane pierścienie do zasłon

 

 

[INFORMACJE O SKU]
 
Szczegóły pakowania:
 
Sprzedawanie jednostek:Pojedynczy przedmiot
Rozmiar pojedynczego opakowania:31X31X24 cm
Pojedyncza waga brutto: 3.000 kg
Typ przesyłki: oczko do zasłony
1. Zapakowany w rurkę PE;
  2. Chronione pianką poliuretanową;
3. 500-1000 kompletów zapakowanych w 5-warstwowy brązowy karton
możemy również pakować zgodnie z wymaganiami klientów.
 

 

Przedmiot nr: CR-006
Materiał: ABS
Treament powierzchni: Galwanizowana, pleciona
Średnica zewnętrzna: 70 mm
Wewnętrzna średnica 41mm
Waga: 16g
Opcja koloru złoty, srebrny, fioletowy,
MOQ: 50 sztuk / kolor / styl
Szczegóły pakietu: pudełko + karton eksportowy
Czas dostawy: w ciągu 15-25 dni po otrzymaniu wpłaty.

 
 
Światło dzienne jest ważnym czynnikiem, który rodzina bierze pod uwagę przy wyborze domu.Domy o słabym świetle dziennym są sprzedawane po niższych cenach.Jednak dobre oświetlenie ma też swoje wady.W gorący letni dzień bezpośrednie działanie promieni słonecznych przez siedem lub osiem godzin dziennie jest po prostu bolesne.Na szczęście istnieją zasłony, które mogą się temu oprzeć.
 
Co to jest zasłona
Kurtyny wykonane są z tkaniny, konopi, przędzy, aluminium, drewna, materiałów metalowych itp. I pełnią funkcje zaciemnienia i izolacji cieplnej oraz regulacji oświetlenia w pomieszczeniach.W zależności od materiału, zasłony są podzielone na gazę bawełnianą, tkaninę poliestrową, mieszankę poliestrowo-bawełnianą, mieszankę bawełny i lnu, włókninę itp. Różne materiały, tekstury, kolory, wzory itp. Są łączone w różne style. zasłon.Zasłony do projektowania wnętrz.Tryb sterowania kurtyną podzielony jest na ręczny i elektryczny.Zasłony ręczne to: zasłony otwierane i zamykane ręcznie, rolety ręczne, zasłony jedwabne manualne, rolety drewniane manualne, rolety rzymskie manualne, rolety organowe, itp. Kurtyny elektryczne to: zasłony otwierane i zamykane elektrycznie, rolety elektryczne, rolety jedwabne elektryczne, elektryczne rolety sufitowe, elektryczne rolety drewniane, elektryczne rolety rzymskie, elektryczne rolety na organy i tak dalej.Wraz z rozwojem zasłon stała się nieodzowną dekoracją wnętrz, łączącą funkcjonalność i dekorację.
 
Szczegółowa instalacja pierścienia do zasłon
Wykrawanie: Pierwszym krokiem jest wykonanie otworów w ścianie za pomocą wiertarki elektrycznej.Użyj zainstalowanej podpory jako standardowej linii zaznaczenia, aby narysować linię pozycjonowania podpory i linię pozycji otworu;głębokość otworu w ścianie wynosi zwykle 3,5-5 cm.Za płytko, niezbyt głęboko.Warto zaznaczyć, że przy wykrawaniu otworów nie uciekaj ani nie przekrzywiaj, aby nie naruszyć zawieszenia, dla bezpieczeństwa, podczas wykrawania otworów trzymaj się z dala od przewodów i rur wodociągowych.
 
Instalacja: Po wybiciu otworu zamocuj wspornik pręta montażowego za pomocą wkrętów samogwintujących i włóż pasujący pierścień do podnoszenia do pręta.Pierścień do podnoszenia jest podzielony na dwie części, pozostawiając po jednym pierścieniu na każdym końcu;wcisnąć rzymski pręt w otwór w ścianie. W wsporniku wyreguluj położenie, postaraj się, aby odległość między ozdobnymi główkami na obu końcach a ścianą była spójna, aby była piękna.Załóż zasłonę na haczyk i zawieś drugi koniec haczyka w otworze kółka.
 
Montaż kurtyny to drobiazg, różni się od innych rzeczy, to jest coś, co możemy zrobić sami.Zakładając kółka do zasłon najważniejszą rzeczą jest zwrócenie uwagi na własne bezpieczeństwo.Im bardziej błahe sprawy, tym mniej jest nieostrożne.
 
 
40 mm 70 mm złote galwanizowane pierścienie do zasłon 0
 
 
40 mm 70 mm złote galwanizowane pierścienie do zasłon 1

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych