Chiny Karnisze rurowe producent

Sun Shading drewniane dzień noc weneckie rolety okienne

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: KIEI
Numer modelu: TP036
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 500 szt.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 1 kwadrat, 116 x 22 x 20 cm
Czas dostawy: 20-25 dni
Zasady płatności: T/T

Szczegóły informacji

Materiały: Aluminium + Plastik Rozszerzona wysokość: 100 cm
Cechy: Wysoki współczynnik kosztów kolor: Na życzenie klienta lub zgodnie z naszymi asortymentami
Czysty: łatwe do czyszczenia ręcznikiem Styl: wenecki
wodoodporny: tak Posługiwać się: Domowe biuro
High Light:

Żaluzje okienne

,

zasłony okienne

,

zasłony okienne 100 cm

opis produktu

Zacienienie przeciwsłoneczne Drewniane rolety weneckie na dzień i noc

 

[INFORMACJE SKU]

 

Nazwa produktu: Żaluzja drewniana TP035
Rozmiar: 116x22x20 cm
Waga brutto: 3340g
Waga netto: 3000g

 

 

[TREŚĆ INFORMACJE]

 

1. Pudełko PCV na rolety (1 szt.)
Rozmiar: 116x22x20 cm
Waga: 170g

 

2. Roleta drewniana TP035 (1 zestaw)
Rozmiar: 110x7x7 cm
Waga: 3170g
Rozszerzona wysokość: 100 cm
Cechy: wysoki współczynnik kosztów, prosty i trwały
Materiały: aluminium + plastik + drewno
Kolor biały

 


Doskonały materiał, 100% doskonały poliester, dobra wentylacja, antystatyczna, pyłoszczelna, trwała. Nasza roleta została zaprojektowana z połączenia prześwitującej i solidnej tkaniny w poziome paski, poprzez ręczną regulację gęstości światła wewnętrznego, izoluje linię zewnętrzną wzroku, aby zapewnić prywatność w pomieszczeniach.


Łatwy w instalacji i obsłudze, wystarczy przykręcić zestawy montażowe do ściany, a następnie założyć klosz.dostępna opcja montażu w ramie lub powierzchni.
Proste czyszczenie, używanie odkurzaczy lub mydła do rąk na zimno, nadaje się do kuchni, łazienki, biura, sypialni, garażu, gabinetu, pokoju rodzinnego, pokoju dziecinnego itp. i może być używane przez wiele lat.

 

Jakie są akcesoria do zasłon
1. Tor kurtyny.Karnisz to rodzaj akcesoriów do zasłon służących do zawieszania zasłon, dzięki którym zasłony mogą się otwierać i zamykać, a jednocześnie mogą podnieść estetykę zasłon.Istnieje wiele rodzajów zasłon.Zjeżdżalnie zasłon ogólnych są podzielone na szyny ciemne i szyny świetlne.Najpopularniejsze w dzisiejszych czasach są głównie lekkie szyny, proste i modne.Ogólnie rzecz biorąc, zasłony w stylu europejskim w stylu retro wykorzystują bardziej ciemne szyny.2. Karnisz.Karnisze są ważną częścią akcesoriów do zasłon.Główną funkcją karniszy jest ważenie zasłon.Zasadniczo karnisze dzielą się głównie na drewniane karnisze, metalowe karnisze i karnisze ze stopu aluminium.3. Pierścień do zawieszania zasłon (haczyk).Istnieje wiele zawieszek (haczyków) do zasłon, wśród których wyróżniają się niepowtarzalne style, wykwintne wykonanie, nowatorskie style i różne kolory.Akcesoria do zasłon haczyki do zasłon doskonale nadają się do stosowania z karniszami o różnych rozmiarach.Wśród nich haki to głównie haki widelcowe z tkaniny oraz haki żywiczne.

 

Styl i materiał są różne.Hak na widelec jest wykonany głównie z metalu, haczyki do zasłon akcesoriów do zasłon są bardziej praktyczne, a haczyk z żywicy jest wykonany głównie z żywicy, która jest piękna i klimatyczna.4. Klamra do zasłon.Klamra do zasłon to mały guzik służący do mocowania zasłon.

 

 

Jak zainstalować zasłony, jakie są środki ostrożności przy instalowaniu zasłon
Jak zainstalować zasłony: 1. Narysuj linie przed montażem zasłony.Jego dokładność jest związana z sukcesem lub niepowodzeniem instalacji kurtyny.Najpierw zmierz stałą odległość otworów i rozmiar wymaganej ścieżki instalacyjnej, aby ułatwić przygotowanie przed budową.2. Zainstaluj karnisze: (1) Istnieją pojedyncze, podwójne lub potrójne szyny do karniszy.Gdy szerokość okna jest większa niż 1200mm, karnisze powinny być rozpięte, dusić naprzemiennie na rozłączeniu, dusić łagodnie łuki, a długość okrążenia nie powinna być mniejsza niż 200mm.Skrzynki kurtynowe Ming są zazwyczaj instalowane jako pierwsze.Do ciężkiej karnisza należy dodać śruby maszynowe;ciemna kurtyna powinna być przymocowana do szyny.Mały róg ciężkiego karnisza powinien być zaszyfrowany, a rozmiar wkręta do drewna nie może być mniejszy niż 30mm.(2) Zamontuj zacisk do podnoszenia, obróć zacisk o 90 stopni, aby połączyć się z szyną, i zainstaluj zacisk do podnoszenia na płycie górnej za pomocą wkrętów samogwintujących.Jeśli jest to konstrukcja betonowa, konieczne jest dodanie śrub rozporowych;3. Zamontuj karnisz: (1) Popraw uchwyt łączący, zainstaluj pręt lub żelazny drut i pociągnij uchwyt.Zachowaj wysokość między płaską a dodatnią.Uwaga dotycząca montowania zasłon: 1) Pomiędzy dolną krawędzią linii tynku a górną krawędzią przesłony okiennej należy ustawić co najmniej 10 cm;2) Długość karnisza powinna być większa niż szerokość osłony okna, aby uniknąć wycieku światła;3) Karnisz powinien być zainstalowany poziomo i stabilnie.

 

 

Producent KYOK
Ilość w opakowaniu produktu! 1
Liczba części 1
Zawiera baterie? Nie
Wymagane baterie? Nie
Opis gwarancji Gwarancja 100% satysfakcji
jest wycofany przez producenta Nie
Rodzaj tkaniny 100% poliestru
Opis gwarancji Gwarancja 100% satysfakcji

 

 

Sun Shading drewniane dzień noc weneckie rolety okienne 0

 

 

Sun Shading drewniane dzień noc weneckie rolety okienne 1

 

 

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych