Chiny Karnisze rurowe producent

Rolka filtrująca białe światło 100 cm rolety okienne

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: KIEI
Numer modelu: TP015
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 100 szt
Cena: $70 - $90/piece
Szczegóły pakowania: 1 kwadrat, 108 x 8 x 8 cm
Czas dostawy: 7-15 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram

Szczegóły informacji

materiały: Aluminium + tworzywo sztuczne + ściereczka Rozszerzona wysokość: 100 cm
funkcje: Wysoki stosunek kosztów, prosty i trwały kolor: Biały
Czysty: łatwe do czyszczenia ręcznikiem Styl: wenecki
wodoodporny: tak Posługiwać się: Domowe biuro
High Light:

Rolety firanowe 100cm

,

rolety 100cm

,

rolety firanowe z filtrem światła

opis produktu

Rolka filtrująca białe światło 100 cm rolety okienne

 

[INFORMACJE O SKU]

 

Nazwa produktu: Roleta TP015
Rozmiar: 108 x 8 x 8 cm
Waga brutto: 1065g
Waga netto: 1064 g
Materiały: aluminium + tworzywo sztuczne + ściereczka
Wysokość po rozwinięciu: 100 cm
Cechy: wysoki współczynnik kosztów, prosty i trwały
Kolor biały

 

Jakie są środki ostrożności dotyczące wyboru projektu dekoracji zasłon
1. Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że zgodnie z zasadą bezpieczeństwa można zastosować szkło o wysokim współczynniku bezpieczeństwa i wysokim współczynniku zderzenia, a ponadto można dodać poręcze itp.

2. Drugą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest funkcjonalny projekt wykuszu.Stosowanie jest bardzo ważne.Przed przystąpieniem do projektowania konieczne jest szczegółowe zrozumienie przeznaczenia wykuszu, np. Niektóre są wykorzystywane jako miejsca wypoczynku, inne jako miejsca do nauki i nauki, a inne jako miejsca do przechowywania.Ukierunkowany projekt według różnych celów, dekoracja według funkcji, aby osiągnąć cel rozsądnego użytkowania.

3. Należy również zauważyć, że przy projektowaniu dekoracji wykuszowych należy w pełni uwzględnić zasadę prywatności, tak aby niektóre zasłony i inne elementy mogły być skutecznie blokowane.Oczywiście, gdy wykusz jest udekorowany, możesz wybrać piękne zasłony, aby osiągnąć cele dekoracyjne.

 

Uwagi dotyczące wyboru zasłon do willi
1. Do wysokich i wąskich okien willi wybierz zasłony, których długość znajduje się tuż za parapetem i rozciągają się na boki ramy okiennej.Spróbuj wyeksponować dużą szerokość okna oraz szerokie i krótkie okna.Wybierz długie zasłony i wysokie zasłony okienne, aby przykleić się do ram okiennych.Szerokie okno zasłaniające ramę okienną jest za krótkie, a przyciętą do połowy zasłonę w tym samym kolorze można zawiesić na oknie lub pod nim tak, aby zasłaniała jedynie ramę okna i parapet, wywołując iluzję wizualną.Wzór zasłony nie powinien być zbyt uciążliwy, należy wziąć pod uwagę efekt po rabacie, a do wysokich pomieszczeń dobrać wzór poziomy.

2. Niezależnie od tego, czy wzór zasłon to geometryczne abstrakcyjne kształty, czy naturalne wzory scen, należy opanować zasady prostoty, przejrzystości i elegancji.Zasłony powinny nie tylko zwracać uwagę na koordynację z innymi meblami w pomieszczeniu, ale także łączyć oświetlenie i inne elementy generowane przez położenie okna, aby zwiększyć ogólną spójność pomieszczenia.

3. Sezonowy dobór kolorów.Motywem przewodnim wiosny i jesieni jest beż, jasna ciemna zieleń, żółć i róż.Gorące lato jest białe, beżowe, jasnoszare, błękitne i zielone.Zimą odpowiednia jest kawa brązowa, ciemnozielona, ​​fioletowa i ciemna.Dekoracja okna w postaci pionowego wzoru "powiększa" pomieszczenie.

 

Wybór koloru zasłon nie powinien opierać się na własnych odczuciach, niezależnie od tego, który kolor wygląda lepiej, powinien być dopasowany do mebli w domu.Wybór zasłon w ciepłych barwach w salonie może dać ludziom poczucie gościnności, a ozdobione siatkowymi parawanami wzmocni artystyczny urok całego pomieszczenia.Zasłony w gabinecie są preferowane w kolorach od neutralnych do chłodnych, wśród których korony w różnych kolorach to jasnozielony, ciemnozielony i jasnoniebieski.Sypialnia powinna wybrać stabilne i ciche zasłony, np. Jasnobrązowe i brązowo-czerwone meble można zestawić z beżowymi i pomarańczowymi zasłonami, a białe meble można wyposażyć w lekką kawę, jasnoniebieskie i beżowe zasłony, dzięki czemu pomieszczenie będzie eleganckie i nie opuszczone .Ciepłe, ale nie lepkie.W restauracji kolory żółty i pomarańczowy mogą wzbogacić jedzenie, podczas gdy biel daje wrażenie czystości.Ogólnie rzecz biorąc, kolor firanki powinien być zbliżony do podłoża, jeśli podłoże jest fuksja, zasłona może wybrać różowy, brzoskwiniowy i inne kolory, które są podobne do podłoża, ale nie mogą być takie same. pokój o małej powierzchni, podłoga jest kasztanowoczerwona, a następnie wybierz kasztan. Czerwone zasłony sprawią, że pokój będzie mały.Dlatego przy silnym kontraście między kolorem podłoża i mebli można wybrać kolor podłoża jako środek;kontrast między kolorem podłoża a kolorem mebli jest słaby.

 

Jakie są środki ostrożności przy wyborze kurtyny do badania
Zasłony do nauki powinny mieć dobrą przepuszczalność światła i jasność.Użycie jasnych kolorów sprawi, że ludzie poczują się w nim, a nastrój będzie stabilny, co sprzyja pracy, nauce i myśleniu.Generalnie kolorami głównymi są jasnozielony i jasnoniebieski.Wzór jest prosty, elegancki i świeży, który łatwo się zrelaksować.Bambusowa zasłona, bogata w zapach książek, jest również dla wielu czytelników.Istnieje wiele opcji zasłon KIEI.

 

 

Producent KYOK
Pozycja Ilość w opakowaniu 1
Liczba części 1
Zawiera baterie? Nie
Wymagane baterie? Nie
Opis gwarancji Gwarancja 100% satysfakcji
Produkt wycofany przez producenta Nie
Rodzaj tkaniny 100% poliestru
Opis gwarancji Gwarancja 100% satysfakcji

 

 

Rolka filtrująca białe światło 100 cm rolety okienne 0

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych