Chiny Karnisze rurowe producent

Trwałe wodoodporne rolety z poliestru

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: KIEI
Numer modelu: TP013
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 500 szt.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 1 kwadrat, 108 x 8 x 8 cm
Czas dostawy: 20-25 dni
Zasady płatności: T/T

Szczegóły informacji

Materiały: Aluminium + Plastik + Tkanina Cechy: Rolety poliestrowe zasłony / rolety zasłon okiennych
Rozszerzona wysokość: 100 cm kolor: Beżowy
Czysty: łatwe do czyszczenia ręcznikiem Styl: wenecki
wodoodporny: tak Posługiwać się: Domowe biuro
High Light:

Rolety okienne poliestrowe

,

rolety poliestrowe

,

zasłony okienne poliestrowe

opis produktu

Trwałe, wodoodporne, poliestrowe rolety okienne

 

[INFORMACJE SKU]

 

Nazwa produktu: Roleta TP013
Rozmiar: 108x8x8 cm
Waga brutto: 1065g
Waga netto: 1064g
Materiały: aluminium + tworzywo sztuczne + tkanina
Rozszerzona wysokość: 100 cm
Cechy: wysoki współczynnik kosztów, prosty i trwały
Kolor bezowy

 

 

Wszystkie rozmiary żaluzji są oparte na szerokości nagłówka TOP.Minimalna jednostka tnąca to 1/4 cala.(nie 1/8, 3/8 itp.) Rolety są dostępne w szerokości od 20 do 110 cali i wysokości 47, 55, 64, 72, 82, 95 103 115 cali. (W przypadku Winsharp Basic) Dostępna szerokość i długość może być różna w zależności od na ślepy typ produktu.

 

Jakie są akcesoria do zasłon
1. Tor kurtyny.Karnisz to rodzaj akcesoriów do zasłon służących do zawieszania zasłon, dzięki którym zasłony mogą się otwierać i zamykać, a jednocześnie mogą podnieść estetykę zasłon.Istnieje wiele rodzajów zasłon.Zjeżdżalnie zasłon ogólnych są podzielone na szyny ciemne i szyny świetlne.Najpopularniejsze w dzisiejszych czasach są głównie lekkie szyny, proste i modne.Ogólnie rzecz biorąc, zasłony w stylu europejskim w stylu retro wykorzystują bardziej ciemne szyny.

2. Karnisz.Karnisze są ważną częścią akcesoriów do zasłon.Główną funkcją karniszy jest ważenie zasłon.Zasadniczo karnisze dzielą się głównie na drewniane karnisze, metalowe karnisze i karnisze ze stopu aluminium.

3. Pierścień do zawieszania zasłon (haczyk).Istnieje wiele zawieszek (haczyków) do zasłon, wśród których wyróżniają się niepowtarzalne style, wykwintne wykonanie, nowatorskie style i różne kolory.Akcesoria do zasłon haczyki do zasłon doskonale nadają się do stosowania z karniszami o różnych rozmiarach.Wśród nich haki to głównie haki widelcowe z tkaniny oraz haki żywiczne.Styl i materiał są różne.Hak na widelec jest wykonany głównie z metalu, haczyki do zasłon akcesoriów do zasłon są bardziej praktyczne, a haczyk z żywicy jest wykonany głównie z żywicy, która jest piękna i klimatyczna.

4. Klamra do zasłon.Klamra do zasłon to mały guzik służący do mocowania zasłon.

 

Wybór koloru zasłon nie powinien opierać się na własnych odczuciach, którykolwiek kolor wygląda lepiej, powinien być dopasowany do mebli w domu.Wybór zasłon o ciepłych wzorach kolorystycznych w salonie może dać poczucie gościnności, a ozdobiony siateczkowymi parawanami, podkreśli artystyczny urok całego pomieszczenia.Zasłony w gabinecie są najlepiej w kolorach neutralnych do chłodnych, wśród których jasnozielone, ciemnozielone i jasnoniebieskie to korony w różnych kolorach.Do sypialni warto wybrać stabilne i ciche zasłony, np. jasnobrązowe i brązowo-czerwone do mebli beżowych i pomarańczowych, a białe do jasnych kawowych, jasnoniebieskich i beżowych zasłon, dzięki czemu pokój będzie elegancki i nie opuszczony. .Ciepłe, ale nie tandetne.W restauracji żółty i pomarańczowy mogą wzbogacić jedzenie, podczas gdy biały daje wrażenie czystości.Generalnie kolor zasłony powinien być zbliżony do podłoża. Jeśli podłoże jest w kolorze fuksji, zasłona może wybrać różowy, brzoskwiniowy i inne kolory zbliżone do podłoża, ale nie mogą być takie same. pokój o małej powierzchni, podłoga jest w kolorze kasztanowym, a następnie wybierz kasztan. Czerwone zasłony sprawią, że pokój będzie mały.Dlatego też, gdy kontrast między kolorem podłoża a meblami jest silny, jako środek można wybrać kolor podłoża;kontrast między kolorem podłoża a kolorem mebli jest słaby.

 

Jak zainstalować zasłony, jakie są środki ostrożności przy instalowaniu zasłon
Jak zainstalować zasłony:

1. Narysuj linie przed instalacją kurtyny.Jego dokładność jest związana z sukcesem lub niepowodzeniem instalacji kurtyny.Najpierw zmierz stałą odległość otworów i rozmiar wymaganej ścieżki instalacyjnej, aby ułatwić przygotowanie przed budową.

 

2. Zainstaluj karnisze:

(1) Istnieją pojedyncze, podwójne lub potrójne szyny do karniszy.Gdy szerokość okna jest większa niż 1200mm, karnisze powinny być rozpięte, dusić naprzemiennie na rozłączeniu, dusić łagodnie łuki, a długość okrążenia nie powinna być mniejsza niż 200mm.Skrzynki kurtynowe Ming są zazwyczaj instalowane jako pierwsze.Do ciężkiej karnisza należy dodać śruby maszynowe;ciemna kurtyna powinna być przymocowana do szyny.Mały róg ciężkiego karnisza powinien być zaszyfrowany, a rozmiar wkręta do drewna nie może być mniejszy niż 30mm.

(2) Zamontuj zacisk do podnoszenia, obróć zacisk o 90 stopni, aby połączyć się z szyną, i zainstaluj zacisk do podnoszenia na płycie górnej za pomocą wkrętów samogwintujących.Jeśli jest to konstrukcja betonowa, konieczne jest dodanie śrub rozporowych;

 

3. Zainstaluj karnisz:

Popraw uchwyt łączący, zainstaluj pręt lub żelazny drut i pociągnij uchwyt.Zachowaj wysokość między płaską a dodatnią.Uwaga dotycząca montażu zasłon:

1) Pomiędzy dolną krawędzią linii tynku a górną krawędzią osłony okiennej powinien znajdować się co najmniej 10 cm;

2) Długość karnisza powinna być większa niż szerokość osłony okna, aby uniknąć wycieku światła;

3) Karnisz powinien być zainstalowany poziomo i stabilnie.

 

 

Producent KYOK
Ilość w opakowaniu produktu! 1
Liczba części 1
Zawiera baterie? Nie
Wymagane baterie? Nie
Opis gwarancji Gwarancja 100% satysfakcji
jest wycofany przez producenta Nie
Rodzaj tkaniny 100% poliestru
Opis gwarancji Gwarancja 100% satysfakcji

 

 

Trwałe wodoodporne rolety z poliestru 0

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych