Chiny Karnisze rurowe producent

Dzień i noc zasłony na okna Oddychające elektryczne rolety

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: KIEI
Numer modelu: TP017
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 100 szt
Cena: $70 - $90/piece
Szczegóły pakowania: 1 kwadrat, 108 x 8 x 8 cm
Czas dostawy: 7-15 dni
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram

Szczegóły informacji

materiały: Aluminium + tworzywo sztuczne + ściereczka Rozszerzona wysokość: 100 cm
funkcje: Wysoki stosunek kosztów, prosty i trwały kolor: Ciemny fiolet
Czysty: łatwe do czyszczenia ręcznikiem Styl: wenecki
wodoodporny: tak Posługiwać się: Domowe biuro
High Light:

oddychające rolety elektryczne

,

oddychające rolety

,

oddychające rolety elektryczne

opis produktu

Dzień i noc zasłony na okna Oddychające elektryczne rolety

 

[INFORMACJE O SKU]

 

Nazwa produktu: Roleta TP017
Rozmiar: 108 x 8 x 8 cm
Waga brutto: 1065g
Waga netto: 1064 g
Materiały: aluminium + tworzywo sztuczne + ściereczka
Wysokość po rozwinięciu: 100 cm
Cechy: wysoki współczynnik kosztów, prosty i trwały
Kolor: ciemny fiolet

 

 

Tkanina zasłonowa: Nasze rolety okienne są wykonane z wysokiej jakości oddychającej tkaniny, składającej się z przezroczystej siatki i nieprzezroczystej tkaniny, zaprojektowanej jako poziome paski.100% wysokiej jakości poliestru, dobra oddychalność, antystatyczna, pyłoszczelna i trwała.Zapewnij prywatność, jednocześnie wpuszczając światło do pomieszczenia, dzięki czemu możesz kontrolować każdą porę, która wymaga prywatności. Niezależnie od tego, czy jest dzień, czy noc, możesz spełnić swoje wymagania.

 

Jakie są akcesoria do zasłon
1. Szyna do zasłon.Karnisz to rodzaj akcesoriów do zasłon służących do zawieszania zasłon, tak aby zasłony mogły się otwierać i zamykać, a jednocześnie podnosiły estetykę zasłon.Istnieje wiele rodzajów zasłon.Zjeżdżalnie zasłon ogólnych są podzielone na ciemne szyny i jasne szyny.Najpopularniejsze obecnie to przede wszystkim kolej lekka, prosta i modna.Ogólnie rzecz biorąc, zasłony w stylu europejskim w stylu retro używają bardziej ciemnych prętów.

2. Karnisz.Karnisze są ważną częścią akcesoriów do zasłon.Główną funkcją karniszy jest ważenie zasłon.Ogólnie rzecz biorąc, karnisze dzielą się głównie na karnisze drewniane, karnisze metalowe i karnisze ze stopu aluminium.

3. Pierścień do zawieszania zasłon (haczyk).Istnieje wiele kółek do zawieszania zasłon (haczyków), wśród których są unikalne style, wyśmienita jakość wykonania, nowatorskie style i różne kolory.Akcesoria do zasłon Haczyki do zasłon doskonale nadają się do stosowania z karniszami o różnych rozmiarach.Wśród nich haczyki to głównie haki z tkaniny i żywicy.Styl i materiał obu są różne.Haczyk z tkaniny jest wykonany głównie z metalu, haczyki do zasłon akcesoriów do zasłon są bardziej praktyczne, a haczyk żywiczny jest wykonany głównie z żywicy, która jest piękna i klimatyczna.

4. Klamra do zasłon.Klamra do zasłon to mały guzik służący do mocowania zasłon.

 

Jakie są środki ostrożności dotyczące wyboru projektu dekoracji zasłon
1. Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że zgodnie z zasadą bezpieczeństwa można zastosować szkło o wysokim współczynniku bezpieczeństwa i wysokim współczynniku zderzenia, a ponadto można dodać poręcze itp.

2. Drugą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest funkcjonalny projekt wykuszu.Stosowanie jest bardzo ważne.Przed przystąpieniem do projektowania konieczne jest szczegółowe zrozumienie przeznaczenia wykuszu, np. Niektóre są wykorzystywane jako miejsca wypoczynku, inne jako miejsca do nauki i nauki, a inne jako miejsca do przechowywania.Ukierunkowany projekt według różnych celów, dekoracja według funkcji, aby osiągnąć cel rozsądnego użytkowania.

3. Należy również zauważyć, że przy projektowaniu dekoracji wykuszowych należy w pełni uwzględnić zasadę prywatności, tak aby niektóre zasłony i inne elementy mogły być skutecznie blokowane.Oczywiście, gdy wykusz jest udekorowany, możesz wybrać piękne zasłony, aby osiągnąć cele dekoracyjne.

 

Jakie są środki ostrożności przy wyborze kurtyny do badania
Zasłony do nauki powinny mieć dobrą przepuszczalność światła i jasność.Użycie jasnych kolorów sprawi, że ludzie poczują się w nim, a nastrój będzie stabilny, co sprzyja pracy, nauce i myśleniu.Generalnie kolorami głównymi są jasnozielony i jasnoniebieski.Wzór jest prosty, elegancki i świeży, który łatwo się zrelaksować.Bambusowa zasłona, bogata w zapach książek, jest również dla wielu czytelników.Istnieje wiele opcji zasłon KIEI.

 

 

Producent KYOK
Pozycja Ilość w opakowaniu 1
Liczba części 1
Zawiera baterie? Nie
Wymagane baterie? Nie
Opis gwarancji Gwarancja 100% satysfakcji
Produkt wycofany przez producenta Nie
Rodzaj tkaniny 100% poliestru
Opis gwarancji Gwarancja 100% satysfakcji

 

 

Dzień i noc zasłony na okna Oddychające elektryczne rolety 0

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych